Iepakojuma varianti:

20 litri

205 litri

G-SPECIAL HYDRAULIC NORD-32

Apraksts:
G–Special Hydraulic Nord–32 – hidrauliskā eļļa, kas izgatavota, izmantojot sintētiskās bāzes eļļas (polialfaolefīnus), augstas efektivitātes piedevu paketi un inovatīvo viskozitātes modifikatoru. Izstrādāta speciāli izmantošanai apkārtējās vides ekstremāli zemu temperatūru apstākļos.

Izmantošana:
-Izmanto hidrauliskās sistēmās, kurām tipiskas ļoti zemas iedarbināšanas temperatūras un augstas ekspluatācijas temperatūras.
-Paredzēta stacionāras un pārvietojamas tehnikas (kravas automobiļu, autobusu, rūpniecisko traktoru, ceļa būvniecības tehnikas u.c. iekārtu) hidrauliskām sistēmām un piedziņām.

Priekšrocības:
-Plašs darba temperatūru intervāls. Eļļai ir paplašināts darba temperatūru intervāls salīdzinājumā ar daudzajiem tirgus analogiem un salīdzināma ar nozares līderēm. Temperatūru intervāls darba sistēmā sastāda no –40°C līdz +85°С. Šī īpašība vairāk piemērojama tehnikai, kuru paredzēts iedarbināt pie ekstremāli zemām temperatūrām un tālākā ekspluatācija paredzēta pie augstām temperatūrām. Ievērojot ieteicamos ekspluatācijas nosacījumus, var izmantot bez sezonas nomaiņas.
-Augsta efektivitāte pie zemām temperatūrām. Pateicoties speciālai receptūrai uz sintētiskās bāzes eļļas un sabiezējošās piedevas G–Special Hydraulic Nord–32 bāzes, tai ir ļoti augsts viskozitātes indekss, kas piešķir tai teicamas zemas temperatūras īpašības, kas nodrošina efektīvu hidrauliskās iekārtas iedarbināšanu pie ekstremāli zemām temperatūrām līdz –51°
-Stabilitāte pret oksidāciju. Uz modernas tehnoloģijas izmantošanas rēķina, piemīt augsta termiskā stabilitāte un izturība pret oksidāciju, kas nodrošina eļļas pagarinātu kalpošanas laiku.
-Augstas deemulģējošās un pretputu īpašības. Veicina ātru ūdens atdalīšanos un putu sabrukšanu, kas novērš eļļas saspiestības pieaugumu, tās eļļošanas un atdzesējošās spējas pasliktināšanos; kas ļauj palielināt hidrauliskās sistēmas derīgās darbības koeficientu.
-Maksimāla aizsardzība pret nolietojumu. Speciāla pretierāvumu komponenta izmantošana augstas efektivitātes piedevu paketes sastāvā ļauj palielināt iekārtas darba resursu. Šī īpašība nepieciešama, izmantojot nosauktās eļļas hidrauliskās sistēmas svarīgos mezglos, maksimālai to aizsardzībai.
-Stabilitāte pret destrukciju. Augstas kvalitātes sabiezējoša piedeva nodrošina augstu stabilitātes līmeni pret destrukciju, ļaujot saglabāt viskozitātes un temperatūras raksturojumus visā hidrauliskās eļļas ekspluatācijas termiņa laikā.

 Akceptēšana un Specifikācijas:
-DIN 51524 PART 3