Iepakojuma varianti:

20 litri

205 litri

G-SPECIAL HYDRAULIC HVLP – 22, 32, 46, 68

Apraksts:
G–Special Hydraulic HVLP – hidraulisko eļļu sērija, kas atbilst augstām prasībām, kas izvirzītas hidraulisko iekārtu plaša sortimenta ražotājiem. Izgatavo uz dziļas selektīvās attīrīšanas minerāleļļu un rūpīgi piemeklētās daudzfunkcionālās augstas kvalitātes piedevu paketes bāzes. Pateicoties sabalansētai bāzes eļļu kompozīcijai ar piedevām, šīs sērijas eļļas nodrošina ļoti labas pretnolietojuma īpašības, izturību pret oksidēšanos, aizsardzību no korozijas, piemīt augstas pretputu un deaerēšanas īpašības.
Sērijas G–Special Hydraulic HVLP eļļām ir teicama viskozitātes–temperatūru raksturojumu stabilitāte, piemīt laba izturība pret nobīdi, filtrējamību, kas nodrošina ilgstošu to darba periodu augstu spiedienu apstākļos temperatūru darba intervālā.
Paredzētas stacionāras un pārvietojamas tehnikas (kravas automobiļu, autobusu, rūpniecības traktoru, ceļu būvēšanas tehnikas u.c. iekārtu) hidrauliskām sistēmām un piedziņām, kurās nepieciešamas vissezonas eļļas ar labām pretnolietojuma īpašībām, augstu nestspēju. Šīs eļļas izmanto industriālās, mobilās un kuģu sistēmās, kurām ir tipiskas zemas iedarbināšanas temperatūras un augstas ekspluatācijas temperatūras.

Priekšrocības:
-Eļļai ir augsts viskozitātes indekss, kas piešķir tām teicamas zemu un augstu temperatūru īpašības, kas ļauj ekspluatēt tehniku plašā darba temperatūru intervālā no – 30°С līdz +80°С, atkarībā no eļļu viskozitātes klases.
-Aizsardzība pret nodilumu. Pretierāvumu komponenta izmantošana augstas efektivitātes piedevu paketes sastāvā ļauj palielināt iekārtas darba resursu. Šīs īpašības nepieciešamas, izmantojot nosauktās eļļas zobratu, lāpstiņu, radiālos sūkņos un aksiālos virzuļsūkņos. Piedevu ķīmiskā adsorbcija uz metāla virsmas novērš metāla kontaktu ar metālu.
-Antioksidācijas stabilitāte. Nodrošina eļļu izmantošanas iespēju pie augstām temperatūrām bez laku nosēdumu veidošanās.
-Termiskā stabilitāte. Visā darba laikā saglabājas eļļu ķīmiskā sastāva nemainīgums, kam pateicoties eļļas pie paaugstinātām temperatūrām nesadalās, saglabājot sistēmas tīrību.
-Hidrolītiskā stabilitāte. Tiek nodrošinātas augstas dzelteno metālu pretkorozijas īpašības pat ūdens klātbūtnē, jo eļļām piemīt spēja neveidot skābes ūdeņainā vidē.
-Augstas deemulģējošās un pretputu īpašības. Veicina ātru ūdens atdalīšanos un putu sabrukšanu, kas novērš eļļas saspiestības pieaugumu, tās eļļošanas un atdzesējošās spējas pasliktināšanos; ļauj samazināt eļļas radiatoru izmērus.
-Filtrējamība. Stabilitāte pret oksidēšanos un piedevu ķīmiskā stabilitāte ļauj neveidot ķīmiskos savienojumus, kas spējīgi aizsērēt filtrus, kas nodrošina teicamu eļļu filtrējamību.
-Savietojamība. Eļļas savietojamas ar dažādiem metāliem un elastomēriem, kas garantē iekārtas darba drošību ar to izmantošanu.

 Akceptēšana un Specifikācijas:
-DIN 51524 PART 3
-ISO 11158 HV (ISO 32, 46, 68)
-MAG P-68 (ISO 32)
-MAG P-70 (ISO 46)
-MAG P-69 (ISO 68)
-DENISON HF-0,1,2 (ISO 32, 46, 68)
-EATON VICKERS 35VQ25
-BOSCH REXROTH RDE 90235 (ISO 22, 32, 46)
-BOSCH REXROTH RE 90220-01 (ISO 68)