Iepakojuma varianti:

20 litri

205 litri

G-PROFI GT LA 10W-40

Apraksts:
Pieder eļļu kategorijai ar Long Life apkalpošanu, ko apstiprinājuši tehnikas MB, MAN, Volvo u.c. ražotāji. Bāzes eļļu izmantošana ar augstu termisko izturību un mūsdienu, augstas efektivitātes piedevu paketi aizkavē augstas temperatūras nosēdumu veidošanos, kas nodrošina dzinēja detaļu tīrības uzturēšanu un paaugstina tā drošību.

Izmantošana:
Izmantošanas iespēja gan mūsdienu dīzeļdzinējos, gan arī dzinējos, kas darbojas uz saspiestas dabasgāzes (CNG). Nodrošina drošu dzinēja iedarbināšanu pie zemām temperatūrām, ātru eļļas pieplūdi visiem berzes mezgliem «aukstās palaišanas» stadijā. Uz sēra, sulfātu pelnu, fosfora pazemināta satura rēķina aizsargā atgāzu toksiskuma pazemināšanas sistēmas un nodrošina šo sistēmu efektīvu un nepārtrauktu darbu. Satur augstas efektivitātes pretnolietojuma piedevas, kas nodrošina drošu dzinēja aizsardzību pret nodilumu un cilindra sienas no pulēšanas.

Priekšrocības:
-Pieder eļļu kategorijai ar Long Life apkalpošanu, ko apstiprinājuši tehnikas MB, MAN, Volvoc. ražotāji. Bāzes eļļu izmantošana ar augstu termisko izturību un mūsdienu, augstas efektivitātes piedevu paketi aizkavē augstas temperatūras nosēdumu veidošanos, kas nodrošina dzinēja detaļu tīrības uzturēšanu un paaugstina tā drošību. Izmantošanas iespēja gan mūsdienu dīzeļdzinējos, gan arī dzinējos, kas darbojas uz saspiestas dabasgāzes (CNG).
-Nodrošina drošu dzinēja iedarbināšanu pie zemām temperatūrām, ātru eļļas pieplūdi visiem berzes mezgliem «aukstās palaišanas» stadijā. Uz sēra, sulfātu pelnu, fosfora pazemināta satura rēķina aizsargā atgāzu toksiskuma pazemināšanas sistēmas un nodrošina šo sistēmu efektīvu un nepārtrauktu darbu.
-Satur augstas efektivitātes pretnolietojuma piedevas, kas nodrošina drošu dzinēja aizsardzību pret nodilumu un cilindra sienas no pulēšanas.
-Pieder eļļu kategorijai ar Long Life apkalpošanu, ko apstiprinājuši tehnikas MB, MAN, Volvoc. ražotāji.
-Bāzes eļļu izmantošana ar augstu termisko izturību un mūsdienu, augstas efektivitātes piedevu paketi aizkavē augstas temperatūras nosēdumu veidošanos, kas nodrošina dzinēja detaļu tīrības uzturēšanu un paaugstina tā drošību.
-Izmantošanas iespēja gan mūsdienu dīzeļdzinējos, gan arī dzinējos, kas darbojas uz saspiestas dabasgāzes (CNG).
-Nodrošina drošu dzinēja iedarbināšanu pie zemām temperatūrām, ātru eļļas pieplūdi visiem berzes mezgliem «aukstās palaišanas» stadijā.
-Uz sēra, sulfātu pelnu, fosfora pazemināta satura rēķina aizsargā atgāzu toksiskuma pazemināšanas sistēmas un nodrošina šo sistēmu efektīvu un nepārtrauktu darbu.
-Satur augstas efektivitātes pretnolietojuma piedevas, kas nodrošina drošu dzinēja aizsardzību pret nodilumu un cilindra sienas no pulēšanas.

Viskozitātes klase pēc SAE:
-10W-40

 Akceptēšana:
-MACK EO-N
-MAN M 3271-1/3477
-MB 228.51
-Renault Trucks RLD-2
-Scania Low Ash
-Volvo VDS-3
-YaMZ

Specifikācijas:
-API CI-4 (licensed)
-ACEA E6/E7/E9
-Caterpillar ECF-1a
-Cummins CES 20076/20077
-Deutz DQC IV-LA
-JASO DH-2
-MACK EO-M Plus
-MTU Cat. 3.1
-Renault Trucks RGD/RXD