Iepakojuma varianti:

20 litri

205 litri

G-SPECIAL STOU 10W-40

Apraksts:
Vissezonas universālā traktoru eļļa STOU (Super Tractor Oil Universal) dzinējiem, pārnesuma kārbām, sajūga sistēmām un bremzēm, kas darbojas eļļas vannā, tiltiem un diferenciāļiem, lauksaimniecības tehnikas hidrauliskām sistēmām. Izgatavo ar sintētisko komponentu un augstas efektivitātes daudzfunkcionālās piedevu paketes izmantošanu. Pateicoties moderno tehnoloģiju izmantošanai, eļļai piemīt augstas ekspluatācijas īpašības un nodrošina modernās lauksaimniecības tehnikas (traktori, kombaini, sējas tehnika, novākšanas tehnika, smidzinātāji, sējmašīnas utt.) drošu mezglu un agregātu darbu, kurās paredzēta klases STOU eļļu lietošana. Rekomendēta šādiem mezgliem un agregātiem: dzinējs ar turbopūti un bez (kuros paredzēta attiecīgas API CG-4, CF-4, CE/SF, CD/SE, ACEA E3 un daudz agrāku specifikāciju eļļas izmantošana), hidrauliskā sistēma, mehāniskie un hidromehāniskie pārnesumi, bremžu sistēmas ar eļļā iegremdētām bremzēm, velkošie tilti, reduktori.

Priekšrocības:
-Lietošanas universālums. Izmantošanas iespēja dažādās mašīnās un iekārtās (traktori, kombaini, sējas tehnika, novākšanas tehnika, smidzinātāji, sējmašīnas utt.). Izmantojamo eļļošanas materiālu nomenklatūras samazināšana un noliktavas krājumu racionalizācija. Eļļošanas materiāla kļūdainas izmantošanas izslēgšana pie nomaiņas, uz viena produkta izmantošanas rēķina.
-Aizsardzība pret nolietojumu. Nodrošina augsti noslogotu piedziņu, transmisijas, zobpārvadu un gultņu aizsardzību pret nolietojumu. Aizsargā dzinēja detaļas pret nolietojumu, nodrošinot stabilu eļļas plēvi uz berzes detaļām. Samazina izdevumus uz tehnisko apkalpošanu.
-Sintētisko komponentu izmantošana. Augsta termiskā stabilitāte nodrošina drošu dzinēja darbu plašā slodžu diapazonā, nodrošinot ilgstošu eļļošanas materiāla kalpošanas laiku.
-Stabili berzes raksturojumi. Sabalansētas, speciāli piemeklētas piedevu paketes un speciālo berzes modifikatoru izmantošana nodrošina plūdenu bremžu un sajūgu darbu eļļas vannā bez izrāvieniem un vibrācijām. Aizsargā frikcijas diskus no priekšlaicīga nolietojuma.
-Teicamas mazgāšanas–disperģēšanas īpašības. Nodrošina augstu dzinēja detaļu un citu lauksaimniecības tehnikas sistēmu tīrību, aizsargājot no dažāda veida nogulsnējumu veidošanos.
-Savietojamība ar blīvējuma materiāliem. Savietojama ar blīvējuma materiāliem un krāsainiem metāliem, izmantojamus lauksaimniecības tehnikas mezglos un agregātos.

Priekšrocības:
-10W-40

 Akceptēšana un Specifikācijas:
-ACEA E3
-Allison C-4
-API CD/SE, CD/SF, CE/SF, CF, CF-4, CG-4
-API GL-4
-Caterpillar TO-2
-CCMC D4
-Fiat AF87
-Ford New Holland NH 8209203
-Ford WSS-M2C159B/C, WSS-M2C86B
-John Deere JDM J27
-MAN 271
-Massey Ferguson CMS M1144
-Massey Ferguson CMS M1145 (approved)
-New Holland NH 024C
-Sauer Sunstrand/Danfoss Hydro Static Trans Fluid
-Sperry Vickers/Eaton I-280-S
-Sperry Vickers/Eaton M2950S
-ZF TE-ML 05K, 06B, 06C, 07B, 07D