Iepakojuma varianti:

20 litri

205 litri

G-PROFI MSJ 10W-30

Apraksts:
Universāla SHPD (Super High Performance Diesel) klases pussintētiskā motoreļļa. Paredzēta mūsdienu ļoti noslogotiem dīzeļdzinējiem (ekoloģiskās klases līdz Eiro–5 ieskaitot), gan aprīkotiem ar DPF kvēpu filtriem, gan bez tiem, ka arī tehnikai, kas aprīkota ar benzīna dzinējiem. Eļļa ir piemērota daudziem dzinējiem, kas aprīkoti ar atgāzu neitralizēšanas (SCR) un recirkulācijas (EGR) sistēmām.

Izmantošana:
-Dīzeļdzinēji, kas atbilst ekoloģisko klašu prasībām līdz Eiro 5 (ieskaitot), uzstādīti uz komerctransporta, autobusiem, celtniecības un speciālo tehniku.
-Dīzeļdzinēji, uzstādīti uz Eiropas, Amerikas un Ķīnas ražotāju tehnikas, kurai paredzēts izmantot API CJ–4 vai ACEA E9 kvalitātes līmeņa un attiecīgas viskozitātes klases eļļas.
-Benzīna dzinēji, kuriem paredzēts izmantot API SN kvalitātes līmeņa vai daudz agrāku specifikāciju un attiecīgas viskozitātes klases eļļas.

Priekšrocības:
-Dzinēja detaļu tīrība. Bāzes eļļu izmantošana ar augstu termisko stabilitāti un mūsdienu, augstefektīvu piedevu paketi aizkavē augstu temperatūru nosēdumu veidošanos, kas nodrošina dzinēja detaļu tīrības uzturēšanu un uzlabo tā drošumu.
-Mid SAPS tehnoloģija. Uz sēra, sulfātu pelnu, fosfora pazemināta satura rēķina aizsargā atgāzu toksiskuma pazemināšanas sistēmas un nodrošina šo sistēmu efektīvu un nepārtrauktu darbu.
-Aizsardzība pret nodilumu. Satur ļoti efektīvas pretnolietojuma piedevas, kas nodrošina drošu dzinēja aizsardzību pret nodilumu un cilindra sienas no pulēšanas.

Viskozitātes klase pēc SAE:
-10W-30

 Akceptēšana:
-API API CJ-4/SN
-Mercedes-Benz Daimler MB 228.31
-MAN MAN M 3575
-Volvo Volvo VDS-4
-Mack Trucks MACK EO-O PP
-Renault Trucks Renault Trucks RLD-3

Specifikācijas:
-ACEA E9
-CATERPILLAR ECF-1A/ECF-2/ECF-3
-DEUTZ DQC III LA
-MB 228.31; MTU CAT. 2.1