Iepakojuma varianti:

20 litri

208 litri

G-PROFI T-LINE E6 10W-40

Apraksts:
G-Profi T-Line E6 10W-40 – motoreļļa ar zemu sulfātu pelnu, fosfora un sēra saturu (low SAPS) jaunākās paaudzes lieljaudas dīzeļdzinējiem. G-Profi T-Line E6 10W-40 tiek izgatavota, par pamatu ņemot augstas kvalitātes bāzes eļļas un piedevu paketi, kas nodrošina lieliskas īpašības zemā temperatūrā, viskozitātes kontroli augstās temperatūrās un zemu iztvaikojamību. Piedevu pakete ar zemu pelnu saturu ļauj pagarināt izplūdes gāzu toksiskuma samazināšanas sistēmu ekspluatācijas laiku, ieskaitot kvēpu filtrus (DPF) un katalītiskās tīrīšanas sistēmas (SCR). Motoreļļa G-Profi T-Line E6 10W-40 ir izstrādāta atbilstoši pasaules vadošo dīzeļdzinēju ražotāju prasībām.

 Priekšrocības:
-Lieljaudas dīzeļdzinēji, ieskaitot ar turbokompresoru, kuriem ir ieteicamas ACEA E6/E7 vai API CI-4 klases viskozitātes SAE 10W-40 eļļas
-Modernie dīzeļdzinēji, kas aprīkoti ar izplūdes gāzu toksiskuma samazināšanas sistēmām, ieskaitot izplūdes gāzu recirkulācijas sistēmas (EGR), kvēpu filtrus (DPF) un katalītiskās notīrīšanas sistēmas (SCR, DOC)
-Maz – un lieltonnāžas maģistrālie vilcēji un apvidus kravas automobiļi

 Specifikācijas:
-ACEA E6, E7
-API CI-4
-MB 228.51
-Renault RLD-2
-Volvo VDS-3
-Deutz DQC IV-10 LA