Iepakojuma varianti:

20 litri

205 litri

G-PROFI MSJ 5W-30

Apraksts:
Universāla  sintētiska enerģijas taupoša motoreļļa. To ražo, izmantojot vismodernāko tehnoloģiju ar zemu sulfātu pelnu, sēra un fosfora saturu (zemu SAPS – sulfātu pelnu (sulfāta pelni), fosforu (fosforu), sēru (sēru)). Paredzēti mūsdienīgiem augstas veiktspējas dīzeļdzinējiem (vides klases līdz Euro-6), kas aprīkoti ar izplūdes gāzu emisijas samazināšanas sistēmām (DPF, EGR, SCR) un bez tiem. To var izmantot ar pagarinātu rezerves intervālu saskaņā ar autoražotāju ieteikumiem.

Priekšrocības:
-Ilgāks rezerves intervāls. Tas pieder pie eļļas kategorijas ar Long Life tehnisko apkopi, ko apstiprina MB, MAN, Volvo un citu iekārtu ražotāju apstiprinājumi.
-Enerģijas taupīšanas īpašības. Nodrošina degvielas ekonomiju par 3,3% salīdzinājumā ar dzinēja eļļas viskozitāti SAE 15W-40 (API CJ-4), ko mēra saskaņā ar EPA SmartWay ™ metodi.
-Universāla lietošana. Var izmantot modernos dīzeļdegvielas un benzīna dzinējos, kā arī dzinējos, kas darbojas ar saspiestu dabasgāzi (sašķidrinātu naftas gāzi) vai sašķidrinātu naftas gāzi.
-Zemas temperatūras īpašības. Nodrošina drošu dzinēja iedarbināšanu zemās temperatūrās, ātru eļļas padevi visām berzes vienībām „aukstās palaišanas” posmā.
-Zema SAPS tehnoloģija. Tā kā sēra, sulfāta pelnu, fosfora saturs ir zems, tas aizsargā izplūdes gāzu toksiskuma samazināšanas sistēmas un nodrošina šo sistēmu efektīvu un nepārtrauktu darbību.
-Aizsardzība pret dzinēja daļu nodilumu. Satur ļoti efektīvas pretnodiluma piedevas, kas nodrošina drošu motora aizsardzību pret nodilumu, bet pretnodiluma īpašības ir salīdzināmas ar eļļas viskozitāti SAE 15W-40, kvalitātes līmeni API CJ-4

 Akceptēšana un Specifikācijas:
-MB 228.51
-CUMMINS CES 20081
-VOLVO VDS-4
-RENAULT TRUCKS VI RLD-3
-MACK EO-O PP
-MAN М3477 / M3271-1
-API CJ-4/SN
-ACEA E6/E7/E9
-MAN М3477 / M3271-1
-VOLVO CNG
-RENAULT TRUCKS RXD/ RGD
-MACK EO-N PP/ EO-M PLUS